Repetytoria: angielski, niemiecki, hiszpański

Repetytoria pomagają szybko sprawdzić znajomość języka oraz przypomnieć materiał przed maturą lub egzaminem językowym. Zobacz repetytoria do języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego!

Business English Najważniejsze zwroty

Business English Najważniejsze zwroty

Poziom: A2-B2

więcej
Zawiera
Nauczysz się

Angielski Phrasal Verbs w testach (Książka)

Angielski Phrasal Verbs w testach (Książka)

Poziom: A2-B2

Opanuj niezbędne czasowniki frazowe i zacznij swobodnie rozmawiać!
więcej
Zawiera
Nauczysz się

ANGIELSKI Repetytorium Mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie (Książka + CD MP3)

ANGIELSKI Repetytorium Mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie (Książka + CD MP3)

Poziom: B1

Dla uczniów, studentów i osób przygotowujących się do egzaminów
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom podstawowy (Książka + CD Audio)

Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom podstawowy (Książka + CD Audio)

Poziom: B1

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Repetytoria: angielski, niemiecki, hiszpański

W naszym wydawnictwie wspierającym osoby uczące się języków obcych nie mogło zabraknąć repetytoriów. Pozycje dotyczą najpopularniejszych w Polsce języków obcych i zostały przygotowane między innymi z myślą o osobach przystępujących do egzaminów. To doskonałe uzupełnienie dla podręczników i jednocześnie sposób na sprawdzenie obecnego stanu biegłości językowej. W EDGARD doskonale wiemy, że każdy uczy się języków obcych nieco inaczej. Dlatego przygotowaliśmy również nietypowe repetytoria, między innymi koncertujące się na unikaniu najczęściej popełnianych błędów językowych.

Dlaczego repetytoria są tak ważne?

Podręczniki i kursy to doskonały sposób na naukę języków obcych. Jednak materiał w nich zawarty jest w pewien sposób ograniczony. Repetytoria stanowią więc jego świetne uzupełnienie, dzięki któremu możemy utrwalać zdobytą wcześniej wiedzę. Korzystają z nich zarówno osoby uczące się języków obcych w szkole, na studiach lub prywatnych kursach, jak również uczniowie, którzy zdobywają kompetencje językowe samodzielnie w domowym zaciszu. Każda droga jest dobra, jeśli prowadzi do upragnionego celu. Wystarczy postawić na sprawdzone materiały dydaktyczne, w tym repetytoria.

Repetytoria na poszczególnych poziomach wiedzy

Dostępne w naszym sklepie pozycje odpowiadają różnych stopniom biegłości językowej – podstawowemu, średniozaawansowanemu i zaawansowanemu. Materiał, który się w nich znajduje nie jest przypadkowy. Wiele repetytoriów służy przygotowaniu do poszczególnych egzaminów, między innymi matury. Dobrym tego przykładem są repetytoria do angielskiego, takie jak "Angielski Kierunek Matura", "Target FCE", "Target CPE".

Najważniejsze języki obce

Obecnie warto znać więcej niż jeden język obcy. Angielski to podstawa, ale Polacy coraz chętniej uczą się również innych języków europejskich. Wśród nich popularnością cieszą się między innymi niemiecki i hiszpański. Dlatego również dla nich przygotowaliśmy stosowne repetytoria. Do nauki hiszpańskiego świetnie sprawdzi się choćby "Hiszpański 1000 idiomów z ćwiczeniami". Z kolei "Niemiecki Konwersacje" to doskonałe repetytorium do języka niemieckiego uwzględniające przede wszystkim praktyczne aspekty znajomości języka.

Nieszablonowe repetytoria w naszej ofercie

Do niektórych repetytoriów w formie książkowej przygotowaliśmy także nagrania pozwalające jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu. Wśród naszych propozycji znajdują się także repetytoria skoncentrowane na węższych obszarach znajomości języka obcego, na przykład dotyczące czasów, słownictwa, zwrotów, konwersacji czy czasowników frazowych. Bardziej nieszablonowe pozycje przypominają nam z kolei o unikaniu najczęściej popełnianych błędów językowych.

Wydawnictwo Edgard posiada w ofercie repetytoria oraz szeroki wybór pomocy przygotowujących do egzaminów: matury, olimpiad językowych, certyfikatów, egzaminów na studia. Oferujemy repetytoria o różnych poziomach zaawansowania, które pomagają szybko sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić brakujące informacje. Polecamy szeroki wybór książek do języka angielskiego, takie jak: "Angielski Kierunek Matura", "Target FCE", "Target CPE". Posiadamy także repetytoria przygotowujące do egzaminów z innych języków obcych. Popularne są książki do języka hiszpańskiego oraz niemieckiego. Warto między innymi "Niemiecki Konwersacje" szkolące umiejętność prowadzenia rozmów lub "Hiszpański 1000 idiomów z ćwiczeniami", które umożliwiają swobodne i błyskotliwe posługiwanie się współczesnym językiem.