Język rosyjski: kursy, podręczniki, fiszki do nauki języka rosyjskiego

Rosyjski fiszki 500 najważniejszych słów i zdań (500 fiszek + instrukcja)

Rosyjski fiszki 500 najważniejszych słów i zdań (500 fiszek + instrukcja)

Poziom: A1-A2

Opanuj 500 najpopularniejszych słów i wyrażeń!
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Książki i multimedialne programy do nauki języka rosyjskiego

Nauka języka rosyjskiego może być fascynującą przygodą. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe kursy do nauki języka rosyjskiego, dla osób o każdym poziomie zaawansowania (A1-C2). Komputerowe programy do nauki języka rosyjskiego, jak i drukowane materiały służą rozwojowi wszystkich niezbędnych umiejętności – czytania, pisania, słuchania ze zrozumieniem, wymowy i gramatyki.

Ćwiczenia i podręczniki do nauki języka rosyjskiego

Rosyjski Krok Po Kroku to chyba najbardziej znana pozycja dla osób uczących się nowych języków. Zestaw polecany jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą poszerzyć zasób słownictwa, doskonalić umiejętności językowe oraz poprawić wymowę. Kategoria książki obejmuje również ebooki do nauki języka rosyjskiego wraz z materiałem MP3. Efektywną naukę zapewnią wysokiej jakości nagrania, niezbędne słownictwo, praktyczne wyrażenia, gramatyka, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami. Podręczniki i komputerowe programy do nauki języka rosyjskiego obejmują tematy związane z życiem codziennym – pracą, podróżami, zawieraniem znajomości czy mieszkaniem.

Fiszki do nauki języka rosyjskiego

Fiszki to bardzo popularna metoda nauki języków. Ćwiczą wymowę, umożliwiają powiększenie zasobu słów oraz trenują rozumienie ze słuchu. Naukę można dostosować do swoich potrzeb i korzystać na telefonie, komputerze i odtwarzaczu mp3. Fiszki w formie drukowanej, jak i płyty CD do języka rosyjskiego doskonale przygotowują osoby początkujące do wyjazdów zagranicznych – umożliwiają poznanie słów w kontekście, synonimów, idiomów i wszystkich niezbędnych zwrotów potocznych.

Audiobooki i ebooki – nauka w domu i w podróży

Ebooki i audiobooki do nauki języka rosyjskiego uczą najważniejszych zwrotów i słów w języku rosyjskim, które pomogą porozumieć się w każdej sytuacji. Unikalna metoda pozwala na naukę nie tylko w domu, ale w każdym innym miejscu np. w samochodzie. Na płytach CD znajdują się dialogi native speakerów oraz ćwiczenia utrwalające.

Samouczek z kryminałem

Do jednych z metod nauki, oprócz podręczników i aplikacji do nauki języka rosyjskiego należą również wciągające książki z fabułą. Podczas rozwiązywania kryminalnej zagadki można efektywnie poznawać słownictwo, przydatne zwroty czy struktury leksykalno-gramatyczne w kontekście. Podczas czytania sprawdzimy znaczenie słówek na marginesach nie odrywając się od fabuły. Książki nie tylko pomagają w przyswajaniu zwrotów i nauce gramatyki, ale również pobudzają wyobraźnię, co zdecydowanie sprzyja zapamiętywaniu.